V || S U A L    E X P E R || E N C E

Plazmové a LCD obrazovky

Plazmové obrazovky v priestoroch podujatia sú "ľudovou" voľbou, keď sa chce človek zavďačiť partnerom podujatia ich rotujúcimi logami (v slučke v prezentácií, alebo videu). Vyrobíme, umiestnime, namontujeme a postrážime.

LED panely

Ledkové obrazovky môžu slúžiť ako zdroj svetla, pekný, farebný doplnok na pódiu, atmosferický aspekt scény, alebo úplná náhrada rekvizít s pohlcujúcim, výpravným efektom. Na výber je z niekoľkých možností rozlíšenia, aj spracovania obrazu. Záleží na Vás či chcete aby napríklad na obrazovke len blikali obrazce, alebo sa zrazu pred divákmi zjavil celý les. V oboch prípadoch Vám pripravíme vhodné vizuály, aj s grafickým návrhom, ako bude celé pódium pri jednotlivých efektoch vyzerať.

Kino premietanie

Celá zadná stena pódia môže rozprávať Váš príbeh. Presne ako v kine. Dokonalá ilúzia, až šokujúci zážitok. V tomto prípade sa fantázií naozaj medze nekladú. Návštevníkov podujatia môžte zobrať na púšť, do hôr, či do vesmíru. Veľkolepé riešenie otvorí každé ústa až po zem. Vizuály potrebné pre dosiahnutie Vami vysnívaného výsledku natočíme, alebo vyrobíme animáciami a následne upravíme k vašej spokojnosti.
Autorská hudobná produkcia, ktorá zosilní každú emóciu a réžia diela na podujatí je samozrejmosťou.

Čo môžeme pre Vás urobiť?

©2023 SHARMANT s.r.o. Všetky práva vyhradené. All Rights Reserved. SHARMANTfilm // since 2013
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!