D || V A D E L N Á    T V O R B A

Body Art Showtime

Exhibícia krásy umenia maľovania na telo. Ohurujúce maľby, príbeh a strhujúca atmosféra. Vaše podujatie ovládnu antickí bohovia, alebo divoké šelmy z horúcich afrických plání. 
Témou, počtom modeliek a dĺžkou programového bloku sa prispôsobujeme Vášmu eventu. Čo ale ostáva vždy nezmenené je jedinečnosť neopakovateľného zážitku.


Grand Opening

Otvárací ceremoniál akéhokoľvek podujatia je alfou a omegou dobrého dojmu každého návštevníka. Pri návrhoch a realizácií takéhoto počinu uplatňujeme postupy zo sveta aplikovaných foriem divadla. 
Má byť divák šokovaný, zabávať sa, či má ostať ohúrený veľkoleposťou? Vyberte si a my Vám nie len povieme ako na to, ale Vám aj celý blok programu vyskladáme z tých najlepších umelcov a zvolíme ideálne technické riešenia pre čo najlepší efekt.


Gatsby Party

Vstúpte na párty, kde platia zákony podsvetia 30tych rokov. Pódium je všade a každý divák sa stáva hercom v tejto grandióznej hre. Luxus a štýl, ktorý sa znovuzrodí v tento výnimočný večer môžte nasať v dobovom kasíne, pri prohibičnom bare, či na parkete a kto vie? Možno Vás sám veľký Gatsby pozve na drink. V túto noc nič nie je nemožné. Gatsby Party je oveľa viac než len tématický event.....

Čo môžeme pre Vás urobiť?


©2023 SHARMANT s.r.o. Všetky práva vyhradené. All Rights Reserved. SHARMANTfilm // since 2013
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!